Teslimat


TESLİMAT BİLGİLERİ


Kapıda Ödeme Sistemi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
 

Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 2 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde mevcut ürünler yollanacak olup eksik ürün bedelleri toplam kargo bedelinden düşülecektir.
 

Cuma günleri saat 16:00' dan sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.
 

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.
 

Kargo Ücreti


* Kapıda ödeme sistemi ile (150 TL’ye kadar olan alışverişlerde kargo bedeli + kapıda hizmet bedeli toplam 13 TL’dir)
 

150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR...

www.egitimmateryalleri.net  Kargo Gönderimi
 

www.egitimmateryalleri.net’den satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarından; PTT Kargo ile çalışıyoruz.
 


Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz.
 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

 

ÜRÜNLERİNİZLE İLGİLİ HERHANGİ BİR SORUNLA KARŞILAŞIRSANIZ LÜTFEN 0212 698 91 91 NOLU MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTIMIZI ARAYINIZ...
 

İyi alışverişler dileriz,

www.egitimmateryalleri.netETİKETLER: 

Okunma Sayısı:333

       

YAZARA MESAJ GÖNDER

Ad/Soyad (*)

E-Mail (*)

Telefon

Mesajınız

(*) Zorunlu Alanlar