Kurumsal


VİZYONÖmer KARAMAN Eğitim Materyallerinin vizyonu, eğitimin evrensel ilkeleri doğrultusunda değişen ve gelişen kavramlar ve pedagojik unsurlar çerçevesinde, öğrencilerimizin bilgiyi yapılandırmalarına ve kavramalarına katkı sağlamak; öğretmenlerimizin ise konuyu etkili ve verimli bir şekilde yaparak yaşayarak tam öğrenilenen bir etkinlik haline getirmelerini sağlamak amaçlı eğitim materyalleri tasarlamaktır.Ömer KARAMAN Eğitim Materyalleri, ülkemizde zorunlu eğitimin 12 yıla çıkartılması ile beraber uygulanan öğretim programlarının yapılandırmacı eğitim anlayışına uygun bir şekilde yeniden düzenlenmesi nedeni ile oluşan eğitim materyalleri boşluğunu gidererek tam öğrenmeye katkı sağlamaktadır.

 

MİSYONÖmer KARAMAN Eğitim Materyallerinin misyonu, Pedagoji Bilim Uzmanları ve Eğitim Bilimleri Akademisyenlerinden oluşan nitelikli bir kadro sayesinde eğitimdeki teori ile pratiği birleştirip eğitimin daha etkili ve verimli bir süreç içerisinde  devam etmesini sağlamak, eğitimin tüm paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılayacak, uluslararası standartlara uygun formlarda eğitim materyalleri hazırlamaktır.

 

KURUMSAL 

 

Ömer KARAMAN Eğitim Materyalleri, eğitim materyalleri sektöründe toptancı ve perakendeci olarak hizmet veren bir kurumdur. Eğitimin tüm paydaşlarına, uzman bir kadro tarafından  pedagojik ilkelere dikkat edilerek geliştirilen ve seçilen  eğitim materyallerinin tanıtım ve pazarlamasını yapmaktadır. 

 

Türkiye’nin ilk, “Patentli Matematik Materyali” olan Çarpım Tablosu Oyunu kurumsal kimliğimizin tanınması açısından bir övünç kaynağıdır. Ürüne olan talep, çarpım tablosunun öğretilmesi konusunda tek ürün olması, onu pazarında lider bir konuma getirmiştir.

  

Kurumumuz çarpım tablosunu öğretici oyunu piyasaya sürdükten sonra yine kendi kategorilerinde ilk olan Geometrik Cisimler Setini, Eğitimde Başarının Yolları isimli eğitim kitabını, Kesirleri Öğrenme Setini, dikkat eksikliği için 4 Lü Tangram Setini ve benzeri birçok materyali öğretmenlerimizin, öğrenci ve velilerimizin hizmetine sunmuştur.

  

Kurum olarak amacımız, pedagojik açıdan faydalı ve kaliteli eğitim materyallerini geleceğimizin mimarları olan öğrencilerimize ulaştırmaktır. 

 

Kurumumuz, Akademik danışma kurulumuzun kullanılırlık, sağlamlık ve pedagojiklik açılarından test edip onay vermediği hiçbir ürünü paydaşlara sunmamaktadır.

 

Kurumumuzun ürün tasarımı ve alımındaki prensipleri, materyalin müfredatı destekleyici olması, zeka geliştirici ve dikkat eksikliği giderici eğitim materyali olmasıdır.

 

Ömer KARAMAN Eğitim Materyalleri kurumsal olarak inovasyona açık ve faydalılık ilkesini hep önde tutan bir anlayış içerisinde olacaktır. Bu konudaki fikir, öneri ve eleştirilere her zaman açıktır. Çünkü, eğitim bir mükemmelleşme sürecidir.

 

Saygılarımızla.

 

egitimmateryalleri.net

 ETİKETLER: 

Okunma Sayısı:387

       

YAZARA MESAJ GÖNDER

Ad/Soyad (*)

E-Mail (*)

Telefon

Mesajınız

(*) Zorunlu Alanlar