Garanti


İade Koşulları

www.egitimmateryalleri.net sitesinden satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde bizden kaynaklanan neden belirterek iade edebilir yada aynı tutardaki farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.Müşterilerimizin şahsi hatalarından yada keyfi tutumlarından dolayı iade ve değişim yapılmaz...Eğer üründe kusur vaya hata yada hasar görüyorsanız ürünü alınca hemen fotoğrafını çekip bize yollayın.Günler sonra kullanımlardan sonra kırılan bozulan üürnlerden dolayı iade veya değişim yapamıyoruz...
 

Kişiye özel, isme özel, kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş ürünler iade edilemez.
 

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
 

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
 

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
 

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.
 

İadesi yapılacak olan ürünler, www.egitimmateryalleri.net' in siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.
 

İade koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iade talebinde bulunmak için 0 212 698 91 91 nolu ürün iade departmanımızı arayınız...ETİKETLER: 

Okunma Sayısı:289

       

YAZARA MESAJ GÖNDER

Ad/Soyad (*)

E-Mail (*)

Telefon

Mesajınız

(*) Zorunlu Alanlar