!!! ÇOCUĞUNUZUN EĞİTİMİNİ ÖMER KARAMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERSLER İLE TOPARLAYIN !!!


Okumaya zamanı olmayanlara fikir edinmek için Youtube kanalımız: https://bit.ly/2RoceDN

%100 ÖĞRETME GARANTİLİ (BAŞARI ANCAK ÇALIŞMAKLA OLUR) ANLATIM İLE ÖZEL MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSLERİ

BAŞARMAK İÇİN BİRE BİR ÖZEL DERS

Sevgili öğrenci/Saygıdeğer veli;

  Bire bir eğitimde amaç, öğrencinin en yüksek başarıyı elde etmesidir. Bu sistemde öğrencinin, kalabalık içinde kaybolma veya ilgi dışı kalma gibi bir tehlikesi yoktur. Ders çalışma programlarından, motivasyon ve dinlenme aktivitelerine kadar tüm etkinlikler kişiye özgüdür.

   Özel derslerle eğitim ve öğretimde hiçbir detayı atlamayan, her ayrıntıyı ana kural gibi benimseyen bir anlatım vardır. Üniversiteye hazırlık bir sistemdir ve kendi içinde bir bütünlüğü vardır. Bire bir dersler, ödevler, soru çözümü, sınavlar, ölçme değerlendirme, rehberlik ve motivasyon bu sistemin ana parçalarıdır.

         Aileler düşen görev, gençlere sağlıklı öğrenim imkânları hazırlamak ve bu koşulların sürekliliğini sağlamaktır.

Unutmayalım ki… En büyük yatırım çocuklarımızın eğitim hayatına yapacağımız yatırımdır.

      Saygılarımla;

       ‘’Yarınları kazanmanız için; zamanında, doğru çözüm!’’

    Eğitim Danışmanı ve Matematik Öğretmeni

Ömer KARAMAN

0 536 507 52 05

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

MATEMATİK TEMEL EKSİKLİĞİNİN GİDERİLMESİ: Matematik temel eksikliği genellikle 4. ve 5. sınıftan itibaren başlar, eğer öğrenci ile birebir çalışılıp giderilmez ise öğrenci okulda ya da sınav hazırlık kurslarında (LGS-TYT-AYT) anlatılan matematik konularını kavrayamaz. Boşuna zaman kaybı ve maddi kayıp oluşur. Öğrencimizin bulunduğu sınıfa göre konuları anlatıp yeri geldikçe eski yıllardan süre gelen temel eksikliği olan geçmişte kavrayamadığı konuları da anlatıyorum. Yani tuğladan yapılmış fakat üzerinde boşluklar olan bir duvar düşününüz. Yeri geldikçe temel eksikliği olan konuları anlatıp o boşlukları dolduruyoruz.

ÖĞRENCİMİN SEVİYESİ NE OLURSA OLSUN...

1)ARA SINIFLARDA (1.-2.-3.-4.-5.-6.-7. ve LİSE 1.-2.-3. SINIFLAR) MAKSİMUM 10 SEANSTA (1 SEANS=1,5 SAATLİK ÇALIŞMADIR) MATEMATİK TEMELİ KAZANDIRIP BULUNDUĞU SINIFIN KONULARINI ÖĞRENEBİLME VE DERSE KATILABİLME,

2)LİSELERE HAZIRLIK VE ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ SINAVINA HAZIRLIKTA TOPLAM 20 SEANSTA MATEMATİK TEMEL EKSİKLİĞİNİN GİDERİLMESİ VE ÖĞRENCİMDE GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE NET YÜKSELMESİ SAĞLAMAKTAYIM.

Öğrencinin matematik temel konularını öğrenmesi, dikkat eksikliğinin giderilmesi, okuduğunu tam olarak anlaması, günlük planlı ve programlı çalışması, sınıfta parmak kaldırıp soru çözmesi, derse katılımı ve özellikle ilk sınavlardan itibaren yüksek puanlar almaya başlaması onun eğitim hayatında ayrıca sizin de çocuğunuzun eğitim hayatıyla ilgili düşüncelerinizde yepyeni ufuklar açacaktır...

ÖZEL DERSLERDEN BOŞ KALAN ZAMANLARIMDA YAPTIĞIM BAZI ÇALIŞMALAR

  İlkokul ,Ortaokul ve Lise seviyesinde matematik ders kitapları yazmaktayım eğitim ile ilgili bir çok eğitim materyalim (Çarpım tablosunu 2 saatte ezberleten Türkiye’nin ilk patentli matematik materyali, geometrik cisimler seti, kesirleri öğrenme seti, yazsiller ...bakınız www.egitimmateryalleri.net) mevcuttur.                 

AŞAĞIDAKİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA DA HİZMET VERMEKTEYİM.KATILMANIZ BİZE GÜÇ KATACAKTIR.

Sınıf sınıf Facebook gruplarımız. Motivasyon çalışmaları, canlı yayınlar …vs

1.2.3. ve 4.sınıf grubu: https://bit.ly/2F6DofC

5.6.7. ve 8.sınıf grubu: https://bit.ly/32WqPMc

9.10.11. ve 12.sınıf grubu: https://bit.ly/3jG7Lse

Instagram hesabımız: https://bit.ly/2F3PJBg

Youtube kanalımız: https://bit.ly/2RoceDNETİKETLER: 

Okunma Sayısı:216

       

YAZARA MESAJ GÖNDER

Ad/Soyad (*)

E-Mail (*)

Telefon

Mesajınız

(*) Zorunlu Alanlar