Çarpım Tablosu Kolay Ezberleme Oyunu, (Yaklaşık 2 Saat)

Çarpım Tablosu Kolay Ezberleme Oyunu, (Yaklaşık 2 Saat)

ÜRÜN FİYATI
2 TL

Kategori         : Çarpım Tablosu Ezberleme Oyunu


Alt Kategori   : Çarpım Tablosu Oyunu


Kullanım Alanları   : Çarpım tablosu,Çarpım tablosu oyunu,Çarpım tablosu alıştırmaları,Çarpım tablosu çalışma, Çarpım tablosu ezberleme,Çarpım tablosu ezberleme oyunu,Çarpım tablosu oyunları,çarpım tablosu çarkı,

                ADET
Detaylı Bilgi için 0212 698 91 91 (Pbx) nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Çarpım Tablosu Kolay Ezberleme Oyunu, (Yaklaşık 2 Saat)

Çarpım Tablosunu Kolay Ezberleme Oyunumuz EN KALIN KUŞE KAĞIDINDAN İMAL EDİLMİŞTİR

Çarpım tablosunun ezberlenmesi işine yarayan Türkiye'nin ilk patentli matematik eğitim materyalidir...

Genellikle çarpım tablosunun 1-2 saatte ezberlenmesini sağlar...

Çarpım Tablosu Oyunumuz aşağıdaki parçalardan oluşmuştur...

- 1 adet skor kartı ve çarpım tablosu ezberleme oyununun patentli özel oynanma sisteminin açıklandığı belge,

- 1 adet özel kartondan imal edilmiş oyun kartlarının yer aldığı oyun kartelası

                                                                           OYUNUN AMAÇLARI

1-Çarpım tablosu oyununun amacı kişinin çarpım tablosunu ezberlemesini kolaylaştıran bir çarpım tablosu ezberleme materyali ve ezberleme yöntemi gerçekleştirmektir.

2-Çarpım tablosu oyununun bir diğer amacı çarpım tablosu ezberlenirken zamandan tasarruf edilmesini sağlayan bir ezberleme materyali ve ezberleme yöntemi gerçekleştirmektir. 

3-Çarpım tablosu oyununun bir diğer amacı, çarpım tablosu ezberleme işinin eğlenceli bir şekilde yapılmasını sağlayan ve ezber zorunluluğunun öğrencide yarattığı psikolojik sıkıntıyı azaltan bir ezberleme materyali ve ezberleme yöntemi gerçekleştirmektir.

4-Çarpım tablosu oyununun bir diğer amacı, çarpım tablosu ezberleme işinin eğlenceli hale getirilmesine yardımcı olan bir ezberleme materyali ve ezberleme yöntemi gerçekleştirmektir.

5-Çarpım tablosu oyununun bir diğer amacı, kişinin ezberleme yeteneği gelişiminin takip edilebilmesini sağlayan bir ezberleme materyali ve ezberleme yöntemi gerçekleştirmektir.

* Çarpım Tablosu Oyunumuz sağlığa zararsız 1. sınıf abiyes malzemeden üretilmiştir...

* Non toksit 1.sınıf kalitede sağlığa zararsız ürün...   

                            ÇARPIM TABLOSU OYUNU HAKKINDA

      Sevgili öğrenciler, Saygıdeğer anne ve babalar,    

    Eğitime gönül verip bu uğurda emek harcamış çok değerli meslektaşlarım,

     Firmamız Milli Eğitim Bakanlığının ilkokullarda ve ortaokullarda birçok sınıfın müfredatında ( Özellikle 2., 3., 4. ve 5. sınıflarda ) yer alan, doğal sayılarla ve tamsayılarla çarpma ve bölme işlemlerinin hızlı ve doğru bir şekilde yapılabilmesi için temel şart olan, çarpım tablosunun ezberlenmesi ile ilgili olarak Çarpım Tablosu Kolay Ezberleme Oyunu geliştirmiştir.

   

      Firmamız çarpım tablosu oyununu ezber yapmakta zorlanan öğrencilerin kısa zamanda ezber yapmaları için keşfetmiş ve geliştirip patent başvurusunu yapmıştır. Türkiye'nin ilk patentli matematik eğitim materyali olması firmamız için bir övünç kaynağıdır. Türkiye genelinde on binlerce öğrencide kullanıp kısa sürede çarpım tablosunu ezberlediklerine şahit olduk .

      Çarpım tablosunda 6-7-8-9'lari karıştıran öğrenci ya da çarpım tablosundan rastgele bir soru sorulduğunda ( 9 x 7 = ? gibi) bir çırpıda doğru sonucu söyleyemeyen öğrenci çarpım tablosunu ezbere bilmiyordur.     Çarpım tablosunu ezberlemekte zorlanan öğrencilerden bunu çarpım tablosuna bakarak ya da çarpım tablosunu boş kağıtlara yazarak ezberlemelerini istemek hem öğrenciler için, hem öğrenci anne-babaları için hem de onlara emek vererek hayata hazırlayan öğretmenlerimiz için çok zahmetli ve zor bir uğraştır..

 

     Bu şekildeki zoraki çalışmalarda çoğu öğrenci bu sıkıntıya giremez ve bir kısım öğrencide de çarpım tablosunu ezberlemeyi deneyip ezberleyemedikleri için özgüven eksikliği oluşur...     Sadece yazarak ve okuyarak yani oyun olmaksızın çarpım tablosunun ezberlenmesi çalışması birçok öğrencide psikolojik sıkıntıya sebep olmaktadır...

     Bu nedenle Ömer Karaman eğitim materyalleri firması olarak bu zahmetli ezber işini kolaylaştırmak için uzun süreli çalışmalar yapmış ve neticede çocukların severek oynayacakları ve hoşça vakit geçirecekleri bir oyun şeklinde çarpım tablosunu ezberleme oyunu tasarladık...

 

     Bu çalışmalarımızdaki esas gaye şudur ki ; Çarpım tablosunu ezbere bilmeyen bir öğrenci kaliteli eğitim veren liseleri kazanamaz , kaliteli eğitim veren liseleri kazanamayan öğrenci ise güzel üniversitelerin iyi bölümlerini kazanamaz. Hatta bırakın iyi bir liseyi yada üniversiteyi  kazanmayı çarpım tablosunu ezbere bilmeyen bir öğrenci hayatta başarılı olacağına dahi inanamaz...     Özgüven eksikliğinin en büyük sebeblerinden birisi çarpım tablosunun ezbere bilinmemesidir... 

 

     Şu ana kadarki gözlemlerimize göre oyunumuz 1-2 saat içinde çarpım tablosunun ezberini sağlayan bir üründür. Ya da şöyle hesap yaparsak bir öğrencinin günde yarım saat veya 40 dakika civarında oynadığını düşünürsek 4-5 gün içinde çarpım tablosunu ezberleyecektir.     Özellikle dikkat eksikliği sorunu bulunan öğrencilerde çarpım tablosunun ezberlenmesi diğer öğrencilere göre daha sıkıntılı bir iştir. Dikkat dağınıklığı olan öğrencilerde ürünümüz ile çarpım tablosunu 2- 3 saatte ezberletebilirsiniz...    

 

     Tüm Türkiye genelinde tanıtım çalışmalarımız devam etmekte olup onlarca bayiimiz ve yüzlerce aileden tebrik, teşekkür telefonları ve yazıları almaktayız. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ... (Patent başvuru no:2010-g-224351)

                                                                                                                                                                Matematik Öğretmeni

                                                                                                                                                                    Ömer KARAMAN

çarpım tablosu, çarpım tablosu oyunu, çarpma işlemi, bölme işlemi, çarpma, bölme, bolme ıslemı, çarpım tablosu çalışma, çarpım tablosu ezberleme, çarpım tablosu oyunları, çarpma oyunu, çarpım tablosu oyunu oyna, çarpım tablosu 2 ler, çarpım tablosu çarpım tablosu, çarpım tablosu ezberleme oyunu, çarpım tablosu 7ler, 3 ler çarpım tablosu, çarpım tablosu öğrenme, çarpım tablosu kolay ezberleme, kolay çarpım tablosu, kolay çarpım tablosu ezberleme, çarpım tablosu oyunları oyna, matematik çarpım tablosu, çarpım tablosu çalışma oyunu, 6lar çarpım tablosu, ritmik sayılar, 4 ler çarpım tablosu, çarpma işlemi oyunu, 9 lar çarpım tablosu, 9 lar çarpım tablosu, çarpım tablosu oyunu ortaokul, 2 ler çarpım tablosu, çarpım tablosu öğrenme, 8 lerin çarpım tablosu,çarpım tablosu 3ler, çarpım tablosu 6lar, çarpım tablosunda 8 ler, 3 sinif çarpma işlemleri, çarpım tablosunda 4 ler, 3 sınıflar bölme işlemi, carpım tablosu ezberleme

 

 

BENZER ÜRÜNLER

 
Çarpım Tablosu Kolay Ezberleme Oyunu, (Yaklaşı...

2 TL

ADET   

YORUM YAZIN

Lütfen ürünümüze puan verin

    
GÖNDER


Yazan
isa öztürk
Ürün Puanı

çok faydalı bi ürün

Tarih 
: 04 Ocak Pzt , 2021 , Saat :08:23:00